Nasza misja

Zespół z misją

Być w centrum kwitnącej branży parków rozrywki w Europie Środkowej i Wschodniej. Osiągnięte dzięki współpracy z podobnie myślącymi i uznanymi markami w celu zapewnienia bezpiecznych, udanych i uwielbianych doświadczeń rodzinnych. Wszystko to przy jednoczesnym zaangażowaniu w długoterminowy, zrównoważony rozwój i odgrywanie odpowiedzialnej roli w społecznościach i środowisku, w którym działamy.

Co robimy

Odkrywamy marki o wysokim potencjalne wzrostu i współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami z branży rekreacyjnej, rozrywkowej oraz handlowej, aby tworzyć wyjątkowe parki rozrywki. Mówiąc prościej wraz z najlepszymi możliwymi brandami planujemy, budujemy i obsługujemy parki rozrywki.


Kiedy zaczniemy

Już zaczęliśmy! Majaland wystartował w 2018 roku, a my mamy śmiałe plany dalszego otwierania parków rozrywki w całej Europie Środkowo-Wschodniej w nadchodzących latach – obserwuj tę działania!

Dlaczego parki rozrywki

Naszą pasją jest dostarczanie bezpiecznych i zrównoważonych przestrzeni w niedostatecznie zagospodarowanych społecznościach, przestrzenie w których rodziny i przyjaciele mogą wspólnie tworzyć cenne wspomnienia. Dla nas nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie tego niż tworzenie światowej klasy parków rozrywki.

Gdzie to się dzieje?

Obecnie w całej Europie Środkowo-Wschodniej, gdzie nadal widzimy możliwości wysokiego wzrostu. Z myślą o przyszłości, chcemy działać dla nie zagospodarowanych dostatecznie, ale posiadających wysoki potencjał wzrostu społecznościach w innych regionach.

Kim jesteśmy

Wykwalifikowany i zaangażowany zespół odpowiedzialny za Momentum Leisure

Jesteśmy pionierami w tworzeniu światowej klasy parków rozrywki w Europie Środkowej i Wschodniej. Wystartowaliśmy w 2008 roku, przez 15 lat z powodzeniem budowaliśmy nasze partnerstwa, wnosząc zbiorowy know-how, aby zapewnić radość rodzinom i gościom we wszystkich naszych projektach.

Martijn van Rheenen

Board Member

Pia Adlivankin

Supervisory Board Member

Kevin Ho

Board member

Andreas Andersen

Supervisory Board Member

Arjan Bomkamp

Valuations

Wouter Dronkers

Sr Finance Manager

Robert Rosinski

Board Member and Head of Operations

Joost Oostveen

Investor Relations

Jeroen Beckers

Chairman of the supervisory board

Floor van Wingerden

Legal Counsel

Pionierzy w tworzeniu światowej klasy parków rozrywki w Europie Środkowej i Wschodniej

Nasze wartości

Wierzymy w

Szacunek

Szanujemy i ufamy naszym partnerom, ich markom, gościom, inwestorom, społecznościom lokalnym i środowisku.

Współpraca

Jednoczenie najlepszych marek i partnerów, aby dostarczać zabawę całym rodzinom.

Wolność ducha

Pozwalamy nam być odważnymi w naszych ambicjach, wprowadzać innowacje, wyróżniać się i przynosić radość.